Dziękujemy firmie Alvaretti za terminowość i wysoką jakość produktów.
Jan Kowalski, hurtownikzobacz więcej

Hafty komputerowy

Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianym haftem komputerowym. Park maszynowy naszej firmy (hafciarni)oparty jest o przodujące od lat w branży tekstylnej nowoczesne maszyny marki TAJIMA.

W procesie produkcyjnym opieramy się, wyłącznie, na najwyższej jakości niciach niemieckiej firmy MADEIRA. Większość pozostałych materiałów oraz dodatków hafciarskich pochodzi z krajów Unii Europejskiej, co zapewnia ich doskonałą jakość. Dobierając odpowiedni rodzaj igieł i flizeliny, używając hydrofolii oraz innych specjalistycznych dodatków, jesteśmy w stanie wykonać hafty na każdym rodzaju wyrobów, bez względu na rodzaj tkaniny, z której zostały wykrojone.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby były wykonane estetycznie i trwale, miały wysoką jakość, w krótkim terminie realizacji oraz w bardzo konkurencyjnych cenach.

Zamówienia można składać telefonicznie, faksem i za pomocą Internetu lub bezpośrednio w firmie, wtedy mają Państwo sposobność osobiście zapoznać się z jakością naszych usług. Koszt usługi kalkulujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę wielkość, stopień trudności wzoru, czas realizacji oraz wielkość zamówienia.

Haft komputerowy © 2010 Alvaretti - wszelkie prawa zastrzeżone | tworzenie stron www - AquosStudio.com